BLI MEDLEM I STOVNER FRISBEEKLUBB – NÅ!

Våre flotte og velholdte Discgolfanlegg er noe av klubbens stolthet, bli medlem og få gleden av å spille Discgolf i en klubb med skyhøy kompetanse og stor vilje til å lære bort! Vi er en velfungerende og imøtekommende klubb med hjerte for alle og ønsker nye medlemmer – hjertelig velkomne!

Medlemskontigent for 2019:

Senior: kr 500,-

Nybegynner: kr 100,- (inntil 3 år)

Junior: kr 100,- (inkl. spillerlisens/forsikring – verdi 200,-)

Ved å være medlem vil du inkluderes i klubbens aktiviteter. Dette kan være små konkurranser, større turneringer, klubbmesterskap, medlemsmøter, sommerfest, julebord og andre små ting som firmaoppdrag, opplæring i å holde kurs, tilgang til idrettens kurskatalog og ikke minst være en stor del av en veldig stolt og sosial klubb!

For mer info eller medlemskap, send oss en mail: styret@stovnerfrisbee.no
Ønsker du å snakke med oss så ring enten:
Espen Møkkelgjerd – 911 64 665
Jon H Marthinsen – 950 70 580

Faktura blir tilsendt på oppgitt e-post ved innmelding.

Share This:

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.